AERO – MOTO VÍKEND 2015

Vážení priaznivci letectva.

V dňoch 20. a 21. júna 2015, sa uskutoční už 16. ročník podujatia s názvom AERO – MOTO VÍKEND a miestom konania bude (opäť) Letisko Poprad – Tatry.

Toto podujatie sa prvýkrát uskutočnilo v roku 1998. Odvtedy pod organizačnou záštitou Aeroklubu Poprad, sa zrodila tradícia, ktorá v danom regióne nemá konkurenciu. Od jej začiatku sa predstavilo veľké množstvo leteckej techniky (Mig 29, L39, Flying Bulls, Douglas DC-6 atď.).

K tomu sa pripojili aj predajcovia áut, ktorý predstavujú svoje značky a zároveň si návštevníci môžu pozrieť aj výstavu automobilových veteránov.

Už 16. ročník je zárukou príjemne stráveného víkendu, preto neváhajte a príďte si pozrieť zaujímavý program, ktorý pre Vás pripravili organizátori. Len pre ilustráciu spomenieme predstavenie lietadla spoločnosti Aerospool WT-10 Advantic, deti sa určite potešia slovenskej skupine Dusty Displey Team z Aeroklubu Dubnica nad Váhom.

Airliners.sk, o.z. sa stalo partnerom tohto podujatia. Sledujte preto našu facebookovú stránku, prípadne priamo stránku podujatia.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Video z 15.ročníkaBooking.com

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?