Pomôcka pre pilotov (2018)

Letecká mapa

 

Milí priatelia Airliners.sk.

Aj tento rok Vám prinášame pomôcku vytvorenú nadšencom, ktorá je určená nie len pilotov, ale aj budúcich absolventov, prípadne nadšencov lietania.

 

V pomôcke nájdete už aj nové frekvencie, ktoré vstúpia do platnosti od konca apríla.

 

Prostredie letectva má statické, aj dynamické údaje. Preto prebehlo zopár úprav a opráv a my Vám môžeme opäť dať do pozornosti >>> TENTO<<< dokument.

—————————————————————————————————————

Upozorňujeme ale, že má len informatívny charakter a nie je určený na prevádzkové účely. Obsahuje aj garantované aj negarantované informácie. Preto Vás prosíme,  nepodceňujte Vašu predletovú prípravu.

—————————————————————————————————————

Prajeme Vám veľa letových hodín.

 

PS1: v prípade návrhov na úpravu, alebo doplnenie nás kľudne kontaktujte na info@airliners.sk
PS2: tento rok patrí veľké poďakovanie za pomoc pri príprave pomôcky najmä Radimovi, Marekovi, pilotovi letec. záchranky z KE a ostatným…

 

Vyhlásenie
Airliners.sk,o.z. nie je zodpovedné za žiadne priame, nepriame alebo následné škody spôsobené použitím alebo nedostupnosťou informácií a publikácií, osobitne, ale nie výlučne, za chyby alebo omyly v obsahu internetových stránok Airliners.sk,o.z., alebo za následky spôsobené ich použitím, ani za nesprávny prenos alebo nesprávne použitie, a to aj v prípade, že Airliners.sk,o.z. bolo upozornené na možnosť vzniku takých škôd. Toto obmedzenie sa aplikuje aj v prípade, že zodpovednosť za následky je uplatňovaná na základe zmluvy, úmyselného porušenia alebo na akomkoľvek inom základe.

 

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

©2019 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Log in with your credentials

Forgot your details?