Air Cairo zahájilo pravidelné lety z Bratislavy do Marsa Alam

Air Cairo

Egyptská letecká spoločnosť Air Cairo zahájila v piatok 31.3.2023 pravidelné lety spájajúce Letisko M.R.Štefánika s egyptským letoviskom Marsa Alam.

Linka bude prevádzkovaná leteckým dopravcom Air Cairo. Zástupcovia tejto leteckej spoločnosti spolu s vedením bratislavského letiska privítali prvých pasažierov, ktorí cestovali do egyptského
letoviska.

Prílet Airbusu A320neo spoločnosti Air Cairo na linke do Marsa Alam

Prílet Airbusu A320neo spoločnosti Air Cairo na linke do Marsa Alam


Cestujúci sa zároveň mohli občerstviť alebo sa vyfotografovať pri fotostenách. Do Marsa Alam sa bude lietať 2-krát týždenne, a to v utorok a v piatok. Lietať sa bude lietadlami typu Airbus A320-214 a moderným lietadlom Airbus A320 neo. Na prvom pravidelnom lete do Marsa Alam bolo vypredaných 177 miest z celkovej kapacity 179 sedadiel. Martin Niklfeld, Area Manažér, zo spoločnosti Air Cairo pri tejto príležitosti uviedol: „Celý tím
Air Cairo sa teší, že po úspechu našej pravidelnej linky do Hurghady, otvárame pravidelné lety Bratislava – Marsa Alam, a umožníme tak klientom zo Slovenska cestovať do obľúbeného letoviska pri Červenom mori. Lety sa uskutočňujú aj vďaka podpore cestovných kancelárii Satur, Čedok a Letisku M. R. Štefánika.

Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika, Ing. Dušan Keketi dodáva: „Egypt je u nás jednou z najpopulárnejších dovolenkových krajín, podnebie tu praje cestovaniu po celý rok. Som rád, že môžeme tak ponúknuť ďalšiu pravidelnú leteckú destináciu do Egypta, ktorá bude dostupná z bratislavského letiska.
Let do Marsa Alam trvá približne 4 a pol hodiny. Letenky je možné zakúpiť na web stránke Air Cairo. Počas celého roka Air Cairo naďalej prevádzkuje pravidelné letecké spojenie aj do Hurghady.
Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?