Čedok a Smartwings odštartovali priame lety z Bratislavy do Tirany

Zahájenie priamych letov Bratislava Tirana

Cestovná kancelária Čedok, ktorá koncom minulého roka oznámila svoj návrat na slovenský trh, spustila priame lety z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do albánskej Tirany. Doba letu do Tirany je iba niečo málo cez hodinu. Prví cestujúci mieria na dovolenku vypredaným letom na palube leteckej spoločnosti Smartwings. Lietadlo po prílete na bratislavské letisko čakalo slávnostné uvítanie vodnou bránou od miestnych hasičov, pre cestujúcich si potom letisko a cestovná kancelária prichystali počas inauguračného letu aj krájanie torty, program pre deti s maskotom Čedoku aj drobné darčeky.

Čedok po návrate na Slovensko ponúka tento rok v lete tie najobľúbenejšie letné destinácie, od Turecka, Egypta, po Malorku či Bulharsko. Od dnešného dňa pridávame v spolupráci s leteckou spoločnosťou Smartwings aj priame lety do Tirany. V Albánsku nájdu Slováci v oblasti okolo letoviska Dürres skvelé hotely pre rodiny s deťmi, ako aj len pre dospelých. Táto destinácia láka aj na svoje výlety, ako aj ohromujúce poznávacie zájazdy. V otváraní noviniek budeme v Bratislave pokračovať aj v zime, začneme lietať na Srí Lanku a na Zanzibar,“ oznámil Juraj Sliacky, country manažér Čedoku na Slovensku.

Počas letnej letovej sezóny je plánovaných až 38 letov v rámci priameho charterového leteckého spojenia do hlavného mesta Albánska. Naposledy boli prevádzkované charterové lety z Bratislavy do Tirany v roku 2019, preto vítam opätovnú možnosť tohto leteckého spojenia vďaka CK Čedok,“ dodáva predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika, Ing. Dušan Keketi.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?