China Airlines vo Viedni

Airbus A350 China Airlines na letisku vo Viedni

China Airlines je najväčšia taiwanská letecká spoločnosť, ktorá poskytuje medzinárodné letecké služby. Aj keď názov môže naznačovať, že ide o leteckú spoločnosť z Číny, skutočnosť je taká, že je z Taiwanu. Spoločnosť má sídlo v Taipei a jej hlavnou základňou je medzinárodné letisko Taiwan Taoyuan.

Letecká spoločnosť bola založená v roku 1959 a od svojho vzniku sa stala jednou z hlavných leteckých spoločností na Taiwane. Spoločnosť bola založená ako spoločný podnik medzi taiwanskou vládou a Civil Air Transport, americkou leteckou spoločnosťou. V počiatočných rokoch sa zameriavala hlavne na regionálnu dopravu medzi Taiwanom a susednými krajinami.

V priebehu času sa China Airlines rozšírila a začala ponúkať medzinárodné lety. V roku 1971 spoločnosť zahájila svoj prvý medzinárodný let z Taipei do Tokia a v roku 1977 zahájila svoje prvé transpacifické lety do Spojených štátov.

V súčasnosti má China Airlines flotilu skladajúcu sa z viac ako 100 lietadiel, vrátane Airbusu A350, Boeingov 747, 777 a 737. Spoločnosť sa snaží modernizovať svoju flotilu a zavádza nové lietadlá, aby poskytla svojim cestujúcim čo najlepšie služby.

China Airlines ponúka lety priamo z Taipei do Viedne s lietadlom Airbus A350. Tento typ lietadla je vybavený najnovšími technológiami, čo znamená, že cestujúci môžu očakávať vysoký komfort a pohodlie počas letu.

Konfigurácia lietadla je 32 miest v Business triede, 31 v Premium Economy a 243 v ekonomickej triede. Business trieda ponúka rozloženie sedadiel 1-2-1. Konfigurácia sedadiel v premium ecomony je 2-3-3 a v ekonomickej triede 3-3-3.

V obchodnej triede sú k dispozícii špičkové sedadlá, ktoré sa dajú sklopiť do plochého lôžka, a tiež ponúka individuálne dotykové obrazovky na prehrávanie filmov, hudby a hry.

Kabína Premium economy triedy v konfigurácii 2-3-2 poskytuje cestujúcim takmer komfort ako v obchodnej triede. Konfigurácia poskytuje cestujúcim oproti turistickej triede o 18 cm viac priestoru pre nohy, sedadlá sú širšie o 2 cm.

China Airlines lieta do viac ako 90 destinácií po celom svete, vrátane Ázie, Austrálie, Európy, Severného a Južného Pacifiku a Severnej Ameriky. Medzi niektoré z destinácií patria Bangkok, Sydney, Frankfurt, Los Angeles a New York.

Spoločnosť tiež ponúka možnosť využívať členstvo v Elite Club, ktoré poskytuje ďalšie výhody ako napríklad priority check-in, vstup do VIP salónikov a zvýhodnené ceny leteniek.

Pre všetkých cestujúcich, ktorí majú zakúpené letenky prostredníctvom oficiálnej stránky china-airlines.com ponúka letecká spoločnosť možnosť získať lístok na vlak spoločnosti ÖBB, ktorý dopraví cestujúcich zo všetkých kútov Rakúska na letisko do Viedne, zadarmo.
V prípade, že cestujete v obchodnej triede, je pre vás určená služba dopravy limuzínou zadarmo. Po predchádzajúcej rezervácii bude pre vás pripravená limuzína, ktorá vás dopraví na letisko vo Viedni zo vzdialenosti max 40km zadarmo.

Tak čo – nestojí za zváženie si vybrať pri svojom budúcom lete smer Ázia China Airlines a zažiť prvotriednu kvalitu za dostupnú cenu?

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?