Cyprus Airways spája Bratislavu s Larnakou

V sobotu 8. júna sa uskutočnil prvý let leteckej spoločnosti Cyprus Airways na pravidelnej linke, ktorá spája bratislavské letisko s Larnakou na ostrove Cyprus.

Spojenie bude zabezpečovať spoločnosť Cyprus Airways, každú sobotuutorok, do konca letnej dovolenkovej sezóny (24. septembra).

Prvý prílet bol odmenený vodnou bránou od letištných hasičov.

Z Bratislavy sa na Cyprus dá letieť tromi leteckými spoločnosťami – Ryanair, Smartwings a Cyprus Airways. Smartwings lieta do Larnaky trikrát týždenne, spoločnosť Ryanair prevádzkuje z Bratislavy linku do Pafosu dvakrát v týždni a posledný Cyprus Airways dvakrát týždenne do spomínanej Larnaky.

„Do Larnaky lieta z Bratislavy aj dopravca Smartwings počas leta, na tieto lety si možno rovnako zakúpiť aj individuálne letenky, pričom obe linky využívajú tak cestovné kancelárie, ako aj individuálni klienti,“ uviedla pre agentúru SITA hovorkyňa letiska Veronika Ševčíková.

Od novej pravidelnej linky Cyprus Airway majú očakávania aj v leteckej spoločnosti.

„Neustále sa snažíme rozširovať našu sieť leteckých spojení, a preto veríme, že táto destinácia sa stane medzi slovenskými cestujúcimi populárna, čím zároveň prispeje i k rozvoju turizmu na Cypre,“ informovala marketingová manažérka Cyprus Airways Kiki Haida.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?