Ďalší Dreamliner v Prahe

Korean Air Boeing 747-8i

Letecká spoločnosť Korean Air oznámila, že od 29. októbra 2018 bude na linke Soul – Praha lietať s Boeingom 787-9. Lety zostávajú nezmenené – pondelok, streda a sobota.

Korean Air Boeing 787-9 Dreamliner

Korean Air Boeing 787-9 Dreamliner

Nasadenie Dreamlinera na trase z Prahy do Soulu umožní cestujúcim mieriacim do Ázie komfortnejšie cestovanie v jednom z najmodernejších a najtišších lietadiel súčasnosti. Práve nízka úroveň hluku prispeje k snahe pražského letiska k znižovaniu hlukovej záťaže z leteckej prevádzky,” uviedol Václav Řehoř, predseda predstavenstva Letiska Praha. „Jedná sa tiež o skvelú ukážku toho, ako sa linka, ktorá je v prevádzke od roku 2004 vyvíja a ponúka cestujúcim stále kvalitnejšie služby na palube,” dodal Řehoř.

Boeing 787-9 má kapacitu 269 cestujúcich v konfigurácii troch tried. Kabína Dreamlinera Korean Air ponúka 6
sedadiel v prvej triede, 18 sedadiel v biznis triede a 245 miest v ekonomickej triede. Každé sedadlo prvnej a biznis triedy má svoj vlastný prístup do uličky. Cestujúci si môžu vybrať z bohatej ponuky nápojov a jedál z kórejského a medzinárodného menu. Naše odporúčanie je jasné – vyskúšajte kórejskú špecialitu bibimbap.

Letecká spoločnosť prevádzkuje lety z Prahy na medzinárodné letisko Incheon v letnej sezóne s najnovším jumbom Boeing 747-8I. V zimnej sezóne doposiaľ lietala s Boeingom 777-200ER. Vďaka zmene typu lietadla dôjde k navýšeniu sedačkovej kapacity takmer o 8,5%.

Korean Air Boeing 787-9 Dreamliner

Korean Air Boeing 787-9 Dreamliner

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?