Jump, jump, juuuuuump…

 

Máme tu niečo aj pre tých, ktorí milujú voľný pád…

S príchodom leta 2018 sa organizačnému teamu v Nitre podarilo vytvoriť nové podmienky vhodné na športové a komerčné využitie areálu Aero Slovakia v Nitre na letisku v Janíkovciach a to podujatie Aero Slovakia BOOGIE – zoskoky z lietadla L-410 UVP-LW z výšky 4000m.

Po dlhšej odmlke zoskokov z tohto lietadla bola snaha vytvoriť pravidelný harmonogram skákacích dní na Slovensku, kedy bude toto lietadlo plne k dispozícii záujemcom.

Spravidla bude areál na zoskoky sprístupnený od piatku 14:00 do nedele ( do západu slnka ) a počas štátnych sviatkov. Kedže piloti sú najmä domáci, t.z. z Nitry, malo by byť možné podľa priania záujemcov zoskoky realizovať aj v týždni.

Lietadlo je plne vybavené štandardnou para zástavbou a je vhodné pre 17 skydiverov. Pre zaujímavosť, v Nitre sú schopní realizovať zoskoky aj s menším počtom skydiverov a to už od počtu 10!

Areál Aero Slovakie  je s free-wifi a okrem zoskokov z tohto lietadla ponúka aj iné vyžitie pre návštevníkov ako je občerstvenie, letecké múzeum či vyhliadkovépozorovacie lety. Na celom letisku je možnosť využitia ďalšieho bistra či detského ihriska.

Takže ak radi skáčete z lietadla, je tu ďalšia možnosť 🙂

Viac informácii nájdete na webe: www.aeroslovakiaboogie.sk či facebooku: Aero Slovakia BOOGIE

 

Aero Slovakia Boogie

 

(P. Marianič)

 

Jump, Jump… 🙂

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?