Nová linka Cyprus Airways z Bratislavy do Larnaky

Cyprus Airways Airbus A319

Bratislavské letisko si na svoju mapu destinácií pridá nové mesto. Od 1. júna 2019 začne z Larnaky do Bratislavy lietať Cyprus Airways. Airbus A319 sa v Bratislave bude ukazovať v utorky a soboty.

Priame lety z Bratislavy do Larnaky a spiatočne budú k dispozícii počas letnej sezóny, od 1. júna do 28. septembra 2019.

Cyprus Airwyas majú vo flotile momentálne 2 Airbusy A319 (5B-DCX a 5B-DCW) v konfigurácii 144 miest v turistickej triede. Vek týchto lietadiel je 19 rokov.

Cyprus Airways ponúkne na svojich pravidelných linkách dva typy leteniek – Basic a Flex. Letenka typu Flex ponúkne služby navyše, akými sú podaná batožina s hmotnosťou 23 kg, možnosť výberu sedadla v lietadle, aj dve príručné batožiny – menšia kabelka či batoh a príručná batožina s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20 cm. V letenke typu Basic budú mať cestujúci zarátanú podanú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20 cm, ktorá bude umiestnená v podpalubí, aj menšiu dámsku kabelku či batoh, ktorú si môžu vziať so sebou na palubu.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?