Nová linka z Bratislavy do Skopje – Wizzair

Naše stretnutie na bratislavskom letisku prebieha ako zvyčajne – pod replikou lietadla Caproni sa stretávaju zástupcovia médií a zopár fanúšikov letectva. Tento krát ideme privítať Wizz Air, ktorý otváral letnú sezónu letiska novým letom do macedónskeho Skopje.
Flightradar oznamuje, že lietadlo ešte ani nevzlietlo a preto sa dá čakať meškanie vyše hodiny.

O 21:40 na dráhu 22 sadá Airbus spoločnosti Wizz Air registrácie HA-LWN. Posádka kapitána Ferenca Bogadiho a Nicolasa Dureta bola na bratislavskom letisku privítaná vodnou bránou vo farbách spoločnosti.

IMG_5887

Letisko pripravilo pravé veľkonočné privítanie. Po prestrihnutí pásky za účasti manažerky komunikačného a PR oddelenia pani Tamary Mshvenieradze došlo aj na „vyšibanie“ lietadla a cestujúcim na odlete sa ušlo aj z torty v tvare veľkonočnej kraslice.

symbolic easter whipping

 

cake cut

 

easter egg cake

Vďaka ochote kapitána a posádky sa nám podarilo urobiť veľa fotiek nielen z plochy ale aj z kabíny lietadla.
Ochotu posádky podčiarkujú aj odpovede na naše otázky. Let z letiska Alexandra Veľkého v Skopje do Bratislavy trval hodinu a 10 minút. Na lete do Bratislavy bolo na palube 164 pasažierov a na lete späť 112. Meškanie bolo spôsobené neskorším príletom z Hamburgu a aj vďaka nutnosti vyložiť batožinu cestujúceho, ktorý sa nedostavil k odletu. Posádka má routing Skopje-Hamburg-Skopje-Bratislava-Skopje.

Veríme, že táto linka bude úspešná a že nezostane iba pri nej.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?