Pegasus Airlines spojí letiská Bratislava a Antalya

Pegasus Airlines

Na Letisku M. R. Štefánika pribudne od mája 2024 nové pravidelné letecké spojenie, a to priama letná linka do Turecka, Antalye. Novú leteckú linku do tejto mimoriadne populárnej dovolenkovej destinácie bude prevádzkovať turecká letecká spoločnosť Pegasus Airlines.

Pre cestovateľov to znamená, že si okrem charterových spojení do Turecka, už môžu individuálne zadovážiť dovolenku v tomto obľúbenom letovisku.

Nová priama linka do Turecka bude prevádzkovaná od 18. mája 2024. Z Bratislavy sa bude lietať 2-krát týždenne, v stredu a v sobotu. Pôjde tak už o druhé pravidelné letecké spojenie do Turecka. Z Bratislavy sa celoročne lieta do tureckého letoviska Dalaman, ktoré prevádzkuje letecká spoločnosť Ryanair.
TC-NBT Pegasus Airbus A320-251N
Vítam túto správu ohľadom pravidelného leteckého spojenia do tureckej Antalye. Spoločnosť Pegasus Airlines tak bude prevádzkovať priame lety z Bratislavy vôbec po prvý krát. Ponúkne tak možnosť individuálnych dovoleniek a pobytov na tureckej riviére,“ dodáva Ing. Dušan Keketi, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika.

Letenky do tureckej Antalye sú už v predaji. Priame letné spojenie do Antalye by malo predbežne fungovať do októbra 2024.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?