Ryanair v špeciálnej livery v Bratislave

Letná sezóna na letisku v Bratislave, tak ako každý rok, priniesla zvýšenie počtu odbavených letov každý deň. Okrem charterovej dopravy môžeme v letnej sezóne zbadať aj zvýšený záujem o pravidelné lety do rôznych destinácii.

Dňa 20. augusta 2016 bol na letisku deň ako každý iný. Pravidelné lety sa striedali s charterovými, dovolenkári odlietali na svoje dovolenky a zamestnanci postupne odbavovali jednotlivé lety rad za radom.

O 10:49 miestneho času na dráhu bratislavského letiska dosadá ďalšia linka spoločnosti Ryanair, tentokrát z parížskeho letiska Beauvais–Tillé. Na tomto lete je však čosi zaujímavé a nevšedné. Ryanair na túto linku nasadil zaujímavé a jediné lietadlo zo svojej flotily – B737-800 nesúce registráciu „EI-DCL“ v špeciálnej Boeing Dreamliner Livery. Ide o lietadlo vyrobené v roku 2004 a dodané spoločnosti 1. októbra 2004, pričom je na oslavu úspešnej spolupráce medzi americkým výrobcom lietadiel Boeing a írskou leteckou spoločnosťou Ryanair pomaľované v špeciálnom Boeing Dreamliner sfarbení. Inak sa lietadlo vo flotile od ostatných nelíši. Kabína je, tak ako pri ostatných lietadlách tejto spoločnosti, v konfigurácii Y189, teda 189 sedadiel v ekonomickej triede.

Krátky obrátkový čas, ktorý Ryanair na svojich letoch vyžaduje, nám však neumožňuje si bližšie prezrieť túto livery a po 25 minútach na zemi sú piloti pripravení rolovať na vzlet späť do Paríža.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?