Smartwings spustí v lete pravidelnú linku Bratislava-Antalya

SmartWings Boeing 737 MAX8

Letecká spoločnosť Smartwings oznámila, že plánuje spustiť pravidelnú linku Bratislava-Antalya. Táto najžiadanejšia letná dovolenková destinácia bola doteraz cieľom iba charterových letov, ale od 30. mája 2019 sa to zmení.

OM-TSG SmartWings Boeing 737-82R(WL)

OM-TSG SmartWings Boeing 737-82R(WL)

Turecká Antalya je dlhodobo top leteckou destináciou Slovákov počas leta. Vlani do Antalye a z nej cestovalo približne 150-tisíc slovenských dovolenkárov. Len z Bratislavy letelo do Antalye o 57 % viac dovolenkárov ako v rekordnom roku 2017.

Linka bude lietať 2x denne, čiže poskytne 14 letov týždenne počas letnej dovolenkovej sezóny. Smartwings bude počas letnej dovolenkovej sezóny – od mája do októbra – prevádzkovať z Bratislavy 12 pravidelných liniek. Okrem Antalye bude možné letieť pravidelnými linkami Smartwings z Bratislavy tiež na grécke ostrovy Kréta (Heraklion), Rodos, Korfu, Zakyntos, do španielskej Malagy a na Malorku, do talianskej Lamezia Terme a Olbie, do bulharského Burgasu, do Larnaky na Cypre a do Katánie na Sicílii. Letenky do všetkých uvedených destinácií a z nich si možno zakúpiť na webovej stránke dopravcu www.smartwings.com.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?