Spoločnosť Air Montenegro spojila Bratislavu s mestom Podgorica

Prílet Air Montenegro na linke Bratislava Podgorica

Letecká spoločnosť Air Montenegro slávnostne zahájila lety spájajúce Bratislavu s mestom Podgorica.
Krátko po 15. hodine 17. júna pristál na Letisku M. R. Štefánika Embraer E195LR registrácie 4O-AOB po hodinovom lete z čiernohorského mesta Podgorica. Oficiálne to bol prvý prílet na novej linke a preto letisko pripravilo vodnú slávobránu, tak ako býva zvykom pri prvom prílete novej linky alebo novej leteckej spoločnosti.

Na letisku v Bratislave už v tom čase prichádzali prví cestujúci do odletového gatu, kde ich čakalo pripravené občerstvenie a obligátne krájanie torty. Predstavitelia letiska a spoločnosti Air Montenegro v krátkosti privítali prvých cestujúcich a predstavili novú linku.

Linka bude prevádzkovaná 2 krát do týždňa, vždy v utorok a sobotu. Podgorica je hlavným mestom Čiernej Hory a nachádza sa iba 15 kilometrov od jazera Skadar. Z mesta ste za približne hodinu a pol na pobreží v prímorskom meste Tivat, prípadne v letovisku Herceg Novi. Čierna hora zažíva ostatné roky výrazný rozmach turistického ruchu. Napriek tomu pláže a ani hory nie sú preplnené turistami a ponúkajú veľa možností, ako si dovolenku užiť naplno.

Prvých dovolenkárov čakalo slávnostné privítanie aj v Podgorici. Miesta organizácia cestovného ruchu pripravila privítanie v folklórnom duchu.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?