Trip Report ( mini ) – AMS

Pri prehrabávaní sa v archíve fotiek som narazil na zopár zaujímavých pri mojej pracovnej ceste do Holandska a ako inak z Amsterdamského letiska Schiphol. Naštastie sme boli autom takže sme neboli limitovaný časom odletu. Datované 18.11.2014, samozrejme počasie stálo za starú …, pršalo, hmla, fukal silný vietor ako sa na November patrí, ale ani to ma neodradilo si nájsť cestu pred odchodom z Holandska k letisku Schiphol a pokúsiť sa niečo pofotiť. Samozrejme tento nápad mi prebleskol hlavou na poslednú chvílu kedže pôvodne sme ani nemali v pláne ísť pozrieť Amsterdam ale kolegu som presvedčil, že je to dobrý nápad a nakoľko aj on je postihnutý letectvom, tak presviedčanie nebolo ani náročné. Akurát sme mali v hlave stále myšlienku na 1400km dlhú cestu domov do Bratislavy.
Takže sme narýchlo vygooglili nejaké tie spotterské miesta, zadali do navigácie a v duchu sme sa modlili aby am bol nejaký kopeček z ktorého by sa dalo fotit ponad plot. Na naše obrovské prekvapenie sa namiesto plota konala len malá odvodňovacia priekopa deliaca nás od priestoru vzletovej a pristávacej dráhy „Polderbaan“ 36L a absolútne žiadny plot. ?!? Wow.
Cestou domov keď som sedel na sedadle spolujazdca som nahádzal fotky do notebooku a ani som nebol prekvapený že vyzerali ako vyzerali keďže počasie bolo aké bolo. Ale i tak sa podarilo zachrániť aspoň zopár zaujímavých záberov aj keď nie v úplne najlepšej kvalite. Vďaka patrí Nikimu za pomoc s úpravou fotiek 🙂
FP

Nech sa páči:

Tags:

©2022 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?