Vďaka cestovnej kancelárii Čedok bude z Prahy lietať Dreamliner

Vďaka cestovnej kancelárii Čedok bude z Prahy lietať Dreamliner

Cestovná kancelária Čedok odštartovala zimnú sezónu priamych letov do exotiky, ktoré ponúka na českom trhu už tretí rok. V spolupráci s poľským národným dopravcom LOT, ktorý sa pýši vo svojej flotile modernými lietadlami typu Boeing 787-8 Dreamliner, bude lietať z Prahy už do šiestich diaľkových destinácií od Madagaskaru po Dominikánsku republiku. Historicky prvý let bez medzipristátia sa uskutočnil v utorok 24. októbra 2023 na Srí Lanku, ktorá sa opäť otvára turizmu a patrí medzi najlacnejšie exotické destinácie. Doba letu do hlavného mesta Colomba potrvá na palube lietadla s registráciou SP-LRA približne 10 hodín. Akcie pri slávnostnom zahájení priameho spojenia sa zúčastnilo vedenie cestovnej kancelárie Čedok, Letisko Praha a LOT Polish Airlines.

Zahájenie letov pre zákazníkov spoločnosti Čedok z Prahy(c)cedok.cz

Zahájenie letov pre zákazníkov spoločnosti Čedok z Prahy(c)cedok.cz

My všetci v LOT Polish Airlines sme potešení, že vďaka partnerstvu s Čedokom, ktorý je renomovanou českou cestovnou kanceláriou, spúšťame spoločne tento rok už šesť priamych charterových letov. Aby sme neustále zlepšovali zážitky z cestovania, s hrdosťou tiež oznamujeme bázu nášho Dreamlineru na Letisku Václava Praha počas nadchádzajúcej zimnej sezóny: Táto expanzia zahŕňa nové exotické destinácie, ako sú Srí Lanka, Madagaskar a Keňa, okrem toho pokračujú už zavedené spojenia do Thajska, na Zanzibar a do Dominikánskej republiky, ktoré umožnia cestujúcim z Českej republiky preskúmať svet. S LOT začína cesta českých turistov skvelými službami na palube a končí nezabudnuteľnú dovolenku,“ okomentoval spoluprácu s Čedokom Krzysztof Moczulski, tlačový hovorca leteckej spoločnosti LOT Polish Airlines.

Boeing 787-8 Dreamliner leteckej spoločnosti LOT bude zabezpečovať prepravu cestujúcich v konfiguácii pre 252 cestujúcich v troch triedach. Popri Economy Class budú môcť cestujúci letieť za teplom aj v Premium Economy Class, ktorá ponúka pohodlnejšie širšie sedadlá, cestujúci dostanú pred príletom Welcome drink a budú mať možnosť letieť s batožinou s vyšším váhovým limitom. Business Class ponúkne rozšírený palubný servis a aj prístup do letiskového salóniku na pražskom letisku.

Kabína obchodnej triedy v Boeingu 787-8 Dreamliner spoločnosti LOT(c)cedok.cz

Kabína obchodnej triedy v Boeingu 787-8 Dreamliner spoločnosti LOT(c)cedok.cz

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?