Z Bratislavy s flydubai/Emirates

Pre cestujúcich z Bratislavy máme dobrú správu. Od 8. novembra 2017 začne platiť vzájomná dohoda medzi spoločnosťami flydubai Emirates o spoločnom označovaní letov.

flydubai 737-800

A6-FEX flydubai Boeing 737-8KN(WL) (M. Susi)

Pre cestujúcu verejnosť to znamená, že s prestupom na letisku v Dubaji sa dostanú aj do destinácií spoločnosti Emirates. Samozrejme aj s batožinou a na jednu letenku. Otvára sa tak možnosť objavovať nové a nové destinácie, ako napríklad Kuala Lumpur, Hanoi, Hong Kong, Taipei, Sydney či Osaka.

A6-FDW

A6-FDW flydubai Boeing 737-8KN(WL) (Airliners.sk)

Samotná spoločnosť flydubai vzájomnú spoluprácu a výhody prezentuje nasledovne: „Codeshare cestujúci, ktorí letia s flydubai, získavajú balík výhod Emirates. Ten zahŕňa podmienky prepravy batožiny, ktoré platia pre Emirates, bezplatné občerstvenie, a to pre cestujúcich v ekonomickej aj biznis triede.“ (zdroj: BTS.aero). Ďalšou z výhod je zbieranie míľ do vernostného programu Skywards spoločnosti Emirates. A hlavne – môžete si na jednej letenke zakúpiť let spoločnosti flydubai a Emirates, z čoho napríklad plynie, že v prípade meškania letu flydubai budete prebookovaný na nasledujúci let.

Ak ste majiteľom strieborného statusu Skywards, môžete si na palubu letov operovaných flydubai zobrať batožinu s hmotnosťou vyššou o 12kg, než je limit spoločnosti flydubai. Pre zlatý status je toto dodatočné navýšenie hmotnosti stanovené na 16kg a ak ste majiteľom platinového statusu Skywards, vaša batožina môže byť ťahšia až o 20kg. Rovnako môžete využívať služby business check-in odbavenia na letisku.

A6-EUB Emirates Airbus A380-861

A6-EUB Emirates Airbus A380-861 (#sheisapilot)

Letenky je možné zakúpiť na:

www.flydubai.com

www.emirates.com

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

©2018 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Log in with your credentials

Forgot your details?