Rok 2015 s Airliners.sk

Rok 2015. Každého určite napadne zopár vecí, ktoré mu zotrvajú v pamäti.
Mne určite to, ako sme v januári verejne na facebooku oznámili, že sme založili občianske združenie. Bol to pre nás veľký krok do neznáma. Znamenal hlavne zoficiálnenie toho, čo sme robili, robíme a máme radi. Znamenal aj to, že sa k nám pridalo zopár skvelých ľudí, ktorí zdieľajú túto záľubu a tiež chcú posunúť naše OZ ďalej.
Ďakujem im takto verejne za ich čas, snahu, nápady.

Podujatia s Airliners.sk v 2015

Málo?

O hodinách strávených pri plote, na letisku alebo aj na spoločnej kofole ani nehovorím. 🙂

Uff. Keď to vidí človek takto spísané na jednom mieste je prekvapený, čo všetko sa dá za 365 dní stihnúť. Preto som veľmi rád, že nadchádzajúci rok 2016 má tých dní až 366. Prečo? Pretože to znamená, že budeme mať ešte viac času na robenie vecí, ktoré nás spájajú a bavia.
Pevne verím, že sa nájdu aj v roku 2016 ľudia, ktorí sa k nám budú chcieť pridať a pomáhať nám propagovať letectvo a lietanie.  Dúfam, že rok 2016 bude práve tým rokom, keď nebudeme len „lajkovať“ fotky a príspevky na facebooku, ale si nájdeme čas sa stretnúť na spoločných akciách, na kofole alebo aj len tak pri plote.
Na facebooku nam táto letecká komunita funguje až na zopár výnimiek úplne skvele, ešte to pretaviť do reálneho sveta. Keď si teda budete o polnoci dávať predsavzatia, skúste si dať aj nejaké venované letectvu.

Všetko dobré v Novom roku 2016,
praje v mene tímu Airliners.sk, o.z.,
Juro O.

Tags:

©2024 Airliners.sk, o.z. Všetky práva vyhradené

Kontaktujte nás

V prípade, že máte záujem nás kontaktovať, zanechajte nám správu.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?